mobil +420 777 802 194  (Po - Pá 9:00 - 17:00)
email Potřebujete poradit? Napište nám na eshop@benol.cz

Napsali jste

Povinné testování ve firmách ano nebo ne? 

Posledních pár dní se u nás spustila lavina otázek, proč další nařízení, k čemu to je, kam to povede, čím testovat, na kolik to vyjde? Zoufalost zaměstnavatelů opět nabírá na obrátkách a většina z nich si v tuto chvíli klade podobné otázky.

Níže uvedený přepis (mírně upravený) emailu Vám může dát malý návod, jak o tom také uvažovat.

 

Dobrý den,

děkujeme Vám za testy, které jste nám dodaly. Dorazily v pořádku a v termínu jak jste slíbil. Na oplátku Vám sdělím, proč jsme na ně tak pospíchali….

…. na začátku února naše pracovnice začala vykazovat známky respiračního onemocnění. Nechala se zdarma otestovat pomocí blíže nespecifikovaného antigenního testu s pozitivním výsledkem. V tomto případě byla povinna podrobit se PCR testu na který jsme čekali cca 43hodin.

V řadách zaměstnanců nastala panika. Vzhledem k bezpečnosti všech, byla ten den směna rozpuštěna do domácí izolace a čekalo se na výsledek PCR testu. Strach o zdraví svoje a všech blízkých, s kterými všichni zaměstnanci  ze směny přišli do kontaktu. Zajištění náhradního provozu na další dny a k tomu ohromná ztráta za uzavření provozu. Ten den byl vyčíslen na téměř čtvrt milionu. Po 43 hodinách jsme obdrželi výsledek PCR testu, který byl negativní. Obrovská úleva pro všechny.

Bezprostředně po této události jsme se soustředili na nalezení účinných antigenních testů. Nyní nakupujeme jedny z nejlepších antigenních testů na trhu u Vás, a začínáme s pravidelným testováním zaměstnanců.

 

Ještě jednou moc děkujeme,

L.V.

Zpět do obchodu