mobil +420 777 802 194  (Po - Pá 9:00 - 17:00)
email Potřebujete poradit? Napište nám na eshop@benol.cz

O testech

Nabízíme rychlé a spolehlivé antigenní testy s vysokou přesností výsledku. Naše testy jsou neinvazivní, díky způsobu odběru vzorku. V současné chvíli nabízíme testy Saligen a Konsung s množstevními slevami. Tyto testy mají udělenou výjimku MZ ČR, vztahuje se na ně příspěvek od státu.

 

193-1
České testy Saligen
Certifikovaný rychlý antigenní test na bázi slin Saligen vytvořený českou společností s vysokou přesností rychle detekuje přítomnost koranaviru (SARS-CoV-2) během každé fáze onemocnění. Vykazuje vysokou shodu s výsledky PCR testů považovaných za zlatý standard.
Testy lze snadno provádět i osobami bez lékařského vzdělání a nevyžadují laboratorní vybavení. Velká výhoda oproti výtěrovým antigenním testům z nosohltanu, které jsou pro řadu pacientů značně nepříjemné.

Vhodné pro testovací centra, testovaní zaměstnanců a sportovní kluby.


Koupit
235
Testy Konsung
COVID-19 Salivary Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold) je imunochromatografický test pro rychlou a kvalitativní detekci antigenu koronaviru (SARS-CoV-2) s težkým akutním respiračním syndromem ze vzorku slin. Test poskytuje předběžné výsledky. Test má být použit jako pomůcka při diagnostice onemocnění vyvolaného koronavirovými infekcemi (COVID-19), které je způsobeno SARS-CoV-2.

Koupit
Konsung

...

Saligen

Představujeme Saligen, nový neinvazivní antigenní test vyvinutý českou společností. Saligen sn...

2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení