mobil +420 777 802 194  (Po - Pá 9:00 - 17:00)
email Potřebujete poradit? Napište nám na eshop@benol.cz

O testech

Nabízíme rychlé a spolehlivé antigenní testy s vysokou přesností výsledku. Naše testy jsou neinvazivní, díky způsobu odběru vzorku. V současné chvíli nabízíme testy Saligen a Konsung s množstevními slevami. Tyto testy mají udělenou výjimku MZ ČR, vztahuje se na ně příspěvek od státu.

 

193-1
České testy Saligen
Certifikovaný rychlý antigenní test na bázi slin Saligen vytvořený českou společností s vysokou přesností rychle detekuje přítomnost koranaviru (SARS-CoV-2) během každé fáze onemocnění. Vykazuje vysokou shodu s výsledky PCR testů považovaných za zlatý standard.
Testy lze snadno provádět i osobami bez lékařského vzdělání a nevyžadují laboratorní vybavení. Velká výhoda oproti výtěrovým antigenním testům z nosohltanu, které jsou pro řadu pacientů značně nepříjemné.

Vhodné pro testovací centra, testovaní zaměstnanců a sportovní kluby.


Koupit
235
Testy Konsung
COVID-19 Salivary Antigen Rapid Test Kit (Colloidal Gold) je imunochromatografický test pro rychlou a kvalitativní detekci antigenu koronaviru (SARS-CoV-2) s težkým akutním respiračním syndromem ze vzorku slin. Test poskytuje předběžné výsledky. Test má být použit jako pomůcka při diagnostice onemocnění vyvolaného koronavirovými infekcemi (COVID-19), které je způsobeno SARS-CoV-2.

Koupit
Konsung

...

Saligen

Představujeme Saligen, nový neinvazivní antigenní test vyvinutý českou společností. Saligen sn...

2 položek celkem
Zpět do obchodu